Print studio logo

Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Ako to funguje

Tlačiť PDF

Ukazka pracPotrebujete vizitky alebo billboard? Chcete si vytlačiť svoj vlastný dizajn na plátno, tričko alebo prezentačný panel? Nič jednoduchšie. Stačí ak budete mať predstavu a my Vám ju zrealizujeme. Ak nemáte potrebný software ani odborné znalosti v oblasti digitálnej grafiky, naši grafici Vaše podklady spracujú do požadovaného tvaru. V prípade, že sa jedná o jednoduché úkony ako uloženie fotografiíí na hárok, prípadne základná sadzba vizitky, je cena zahrnutá v celkovej cene zákazky. Ak sa jedná o grafické návrhy, náročné retuše, sadzby kníh, návodov, brožúr a podobne je grafická práca nacenená podľa cenníka sadzbou 26,18 € s DPH za hodinu práce grafika.

 

Graficke studio fotografik s.r.o.

Máte nápad, ale neviete ako tlač zrealizovať čo najvýhodnejšie? V prípade, že máte požiadavku na výrobu určitého druhu tlačoviny, pripravíme Vám návrhy a po ich odsúhlasení sa zvolí príslušná technológia a zákazka sa zrealizuje.

Máte grafické podklady pripravené v potrebnej kvalite? Môžete nám ich zaslať prostredníctvom emailu, prípadne cez naše rozhranie v sekcii "UPLOAD" a my Vám Vašu zákazku vytlačíme a pripravíme na expedíciu. Taktiež je možné hotové realizácie zaslať prostredníctvom kuriérskej služby na Vami požadovanú adresu. Pri menších zákazkach je táto služba je spoplatnená podľa cenníka. Pri zákazkách nad 100 € s DPH je doručenie v rámci Bratislavy bezplatné. Každá zákazka sa pred samotnou tlačou kontroluje z hľadiska technického. Ak sa pred tlačou vyskytne technický problém so zaslaným súborom, kontaktujeme zadávateľa objednávky a chybu riešime po vzájomnej konzultácii. Za obsahové chyby zodpovedá zadávateľ.

 

Pridajte sa aj Vy k našim spokojným zákazníkom.

zakaznici fotografik s.r.o.

 

Práve ste v:   HomeAko to funguje